Długo szukałam zawodowej drogi, która pochłonie mnie bez końca. W fotografii w końcu znalazłam przestrzeń na swoją twórczą realizację. I tak zakochałam się z niej bez reszty - w plastyce sylwetek, gestów, w bliskości ludzi, w łączeniu stylów, w ciepłych tonach i magii światła. Uwielbiam postarzałe fotografie, minimalizm i prostotę, ale przede wszystkim uwielbiam podziwiać relacje.

To, jaka jest moja fotografia zawdzięczam tym, których spotykam na swojej drodze, czasem tylko na moment. Pozwalają się poznać, dzielą się ze mną swoimi historiami, wzruszają mnie i bawią, dają energię. Uwierzcie mi, sprzęt i technika są ważne,  ale to przede wszystkim Wasza szczerość i otwartość budują najpiękniejsze ujęcia. Staram się z delikatnością traktować Wasze emocje, aby zapracować na zaufanie, bez którego nie da się stworzyć najbardziej wymownych i czułych fotografii. 

Jestem Kasia.

Jestem kobietą, żoną, własnym najpilniejszym pracownikiem i najbardziej wymagającym szefem. Mieszkam w Warszawie, więc mam wszędzie równie blisko i równie daleko. Bez względu na odległość pojawię się zawsze tam, gdzie dzieje się Wasza miłość. 

All images Copyright © Katarzyna Bezak