top of page

Długo szukałam zawodowej drogi, która pochłonie mnie bez końca. W fotografii w końcu znalazłam przestrzeń na swoją twórczą realizację. I tak zakochałam się z niej bez reszty - w plastyce sylwetek, gestów, w bliskości ludzi, w ciepłych tonach i magii światła. Uwielbiam ponadczasowość, minimalizm i prostotę, ale przede wszystkim uwielbiam podziwiać relacje.

To, jaka jest moja fotografia zawdzięczam tym, których spotykam na swojej drodze. Pozwalają się poznać, wzruszają mnie i dają energię, którą samolubnie chłonę. Towarzyszenie przy tych najważniejszych w życiu momentach to nie tylko praca - to zaszczyt bycia wsparciem, zapleczem, dobrym duchem. Uwierzcie mi, sprzęt i technika są ważne,  ale to przede wszystkim Wasza szczerość i otwartość budują najpiękniejsze ujęcia. Staram się z delikatnością traktować Wasze emocje, aby zapracować na zaufanie, bez którego nie da się stworzyć najbardziej wymownych i czułych fotografii.  

Jestem Kasia.

Prywatnie jestem żoną i mamą. Jestem także własnym najpilniejszym pracownikiem i najbardziej wymagającym szefem. Mieszkam w Warszawie, więc mam wszędzie równie blisko i równie daleko. Bez względu na odległość pojawię się zawsze tam, gdzie dzieje się Wasza miłość. 

 - publikacje i wyróżnienia -

198x149.png
slub-na-juz.png
Featured on Two Secret Vows-b+w.png
Badges_1.png
1280px-Weselezklasa-logo.svg.png
wyróżenienie-niezłe-aparaty.png
unnamedbn.png
Bez nazwy-1.png
bottom of page